Panoptikum

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Priatelia, počuli ste už tú novinku? Novým ministrom zahraničných vecí sa nám chce stať neomarxista a niekdajší predseda Progresívneho Slovenska Štefunko, ktorý v lete odovzdal vedenie strany Trubanovi, no stále je jej podpredsedom. Štefunko povedal, že by bol ráznejším ministrom ako Lajčák a doslova uviedol: „Slovensko je súčasťou Európskej únie aj NATO, ale stále robíme takú politiku, ktorá sa chce zapáčiť aj jedným aj druhým. Nemôžeme sa pozerať na východ aj na západ a mať na to rovnaký meter“.

Áno je to ten Štefunko, ktorý oficiálne založil nielen neomarxistické liberálne Progresívne Slovensko, ale aj propagandistický eurohujerský portál Euractiv (jeho slovenskú odnož), čo hovorí samo za seba a dobre napovedá o smerovaní SR pod jeho vedením, resp. pod vedením PS/SPOLU. Zo Slovenska by sa takmer okamžite stala absolútna kolónia Bruselu a Berlína, rovnako ako by na poste ministra zahraničia okamžite podpísal a prijal všetky dokumenty, ktoré by k nám smerovali z NATO či OSN. Aj všetky migračné!

V rozhovore mu zase kontroval človek z Kiskovej strany Za ľudí, ktorý je rovnako pripravený viesť rezort zahraničia. Ide o Tomáša Valáška – bývalého veľvyslanca pri NATO v Bruseli a súčasného riaditeľa think-tanku Carnegie Europe – západnej mimovládky, ktorá sa podieľala aj na vypracovávaní Bezpečnostnej stratégie SR! Tej stratégie, ktorú pre jej extrémne rusofóbnu podobu odmietli prijať aj samotní poslanci NR SR!

Celý článok

Pozrite si nasledujúce video pochádzajúce z Kanady, ktorá je ideológiou neomarxizmu už tak zdegenerovaná, že sa z toho už nikdy nemusí vyhrabať! Vo videu môžete vidieť školské osnovy s názvom S.O.G.I. (sexuálna orientácie a rodová identifikácia), ktoré boli do praxe zavedené v roku 2016 a učia žiakov základných škôl LGBT a gender ideológii, resp. doslova oslavujú homosexualitu a vštepujú do nich, že pohlavie je premenlivé! A za tých pár rokov už dokázali zmiasť, duševne popliesť a zdravý vývin zničiť tisícom detí! A to sa nedá nazvať inak ako zločin na vlastnom národe, na vlastných deťoch! Za všetko môže neoliberálna kanadská vláda, ktorá povolila, aby k takémuto neomarxistickému vymývaniu mozgov mohlo vôbec dochádzať a v podstate odsúdila Kanadu na zánik, pretože budúce generácie budú po takomto vymývaní mozgov na školách tak zmätené a zdegenerované, že nebudú vedieť identifikovať ani vlastné pohlavie, nieto ešte riešiť závažné otázky týkajúce sa štátu a spoločnosti! No o to západnej finančnej oligarchii ide! Preto sa pýtam: Chceme toto aj na Slovensku? Nie? Tak nevoľte slovenských neomarxistov z Progresívneho Slovenska, Kiskovej Za ľudí a ich poskokov z ďalších liberálnych opozičných strán! Toto nie je vážení strašenie či konšpirovanie, toto je tvrdá a nepopierateľná realita súčasného neoliberálneho Západu, ktorý sa snaží prostredníctvom chorej ideológie neomarxizmu úplne demoralizovať, odnárodniť a zdegenerovať svoje obyvateľstvo, najmä svoje budúce generácie, a urobiť z neho doslova bezduché, ľahko ovládateľné ovce! No tomu musíme na Slovensku jednoznačne zabrániť! A ja a HLAS ĽUDU nikdy nedovolíme, aby takéto veci boli pretlačené do školských osnov na Slovensku! Pretože štát, ktorý nedokáže ochrániť vlastné deti, si nezaslúži byť štátom!Martin Bago kandidát na poslanca NR SR za HLAS ĽUDU(strana č. 21)

Zveřejnil(a) Martin Bago – blog dne Pondělí 27. ledna 2020