Šialenstvo Turecka nepozná medze

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Len pár dní dozadu prezident Obama povedal: „Ak teroristi dostanú atómové zbrane, zmení to svet.“ Jeho výrok je niečím viac, než len obyčajným konštatovaním. Čo tým potom ale naozaj myslí? Pozrime sa na niektoré z mnohých konfliktov tlačiacich svet na pokraj priepasti, spôsobom, ktorý obíde lži, ktorými nás kŕmia oficiálne správy, aby zakryli korupciu a nekompetentnosť toľkých vlád.

Turecko, Izrael a CIA používajú námorné cvičenia NATO v Čiernom mori na vyloženie vyspelých zbraní v Konstanci a Odese, ktoré majú byť použité proti Sýrii, Iraku a Arménsku. Konvoje nákladných áut z Ukrajiny sa valia do Turecka, zatiaľ čo sa očakáva ďalšie vypuknutie násilností medzi Arménskom a Ruskom podporovaným Náhornom Karabachom a Izraelom a Tureckom podporovaným Azerbajdžanom.

Táto „severná fronta“ „vojny ISIS“ je často ignorovaná a skutočné vzťahy medzi darebáckou diktatúrou Kyjeva a kabalou riadiacou ISIS sú ignorované tiež. Dokonca keď boli izraelské lietadlá v rokoch 2009 a 2010 prepašované cez Turecko do Azerbajdžanu, za pomoci Gruzínska, aby mohli zaútočiť na Irán, alebo keď bol Azerbajdžan nachytaný, že povolil na svojom území izraelské bezpilotné lietadlá, bolo to bleskovo ututlané.

Ako Turecko dáva do kopy vlastnej „koalíciu ochotných“, „os zla“ 21. storočia, vrátane, avšak nie výlučne, Izraela, Saudskej Arábie a „Islamského štátu“, je hrozba použitia zbraní hromadného ničenia, jadrových, biologických a chemických, veľmi skutočná a takéto zbrane nikdy neboli v rukách tak nebezpečnej osoby, akou je Erdogan.

Celý článok